نمایندگی تعمیر یخچال قندیل در مشهد

تعمیر یخچال قندیل در مشهد
فهرست

نمایندگی تعمیر یخچال قندیل در مشهد

☎برای تعمیر یخچال خود یا دریافت مشاوره تلفنی می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با تیم کیان سرویس در مشهد تماس گرفته تا تکنسین‌های ما در اسرع وقت، به محل شما اعزام شوند.

تعمیر یخچال قندیل در مشهد

در مواقعی که یخچال قندیل خوب سرد نمی‌کند، یخچال برفک می‌زند، از یخچال آب سرازیر می‌شود،از یخچال صداهای غیر عادی می‌آید، آبسردکن و یا یخساز کار نمی‌کند و یا دمای یخچال به درستی تنظیم نشده است باید با نمایندگی تعمیرات یخچال قندیل در مشهد تماس بگیرید.

این نمایندگی پس از عیب یابی در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اصلی و اورجینال استفاده کرده و ضمانت معتبر برای استفاده هریک از قطعات استفاده شده می‌دهد.

نمایندگی تعمیر یخچال قندیل در مشهد

مشکلات عمده یخچال قندیل

1.شنیدن صداهای غیرطبیعی از یخچال:

دلیل این امر می‌تواند اشکال در کمپرسور یا فن یخچال باشد. با بررسی کمپرسور و فن ایراد را پیدا کنید و در صورت نیاز قطعه را تعویض کنید.

2.بوق زدن ممتد یخچال:

وقتی برد الکترونیکی دچار نقص شود این مشکل رخ می‌دهد.در مواقعی هم به دلیل خوب بسته نشدن در یخچال و یا تنظیم نبودن درجه یخچال صدای بوق از یخچال شنیده می‌شود.

_ابتدا نوار دور یخچال را بررسی کنید تا مانع بسته شدن در یخچال نشود سپس دمای یخچال را تنظیم کنید.در نهایت با بررسی برد و یا تعویض آن این مشکل رفع می‌شود.

3.برفک زدن یخچال:

خرابی المنت و یا سنسور دیفراست مهمترین دلیل برفک زدن اینگونه یخچال‌ها است.با بررسی المنت و سنسور دیفراست مشکل را بیابید و سعی در رفع آن کنید.

4.نشتی آب از زیر یخچال:

زمانی که شلنگ‌های آب و تانک واتر پوسیده و یا سوراخ شود این مشکل رخ می‌دهد.سریعا یکی از این دو قطعه باید تعویض شود.

5.نقص آبسرد کن یخچال:

کار نکردن آبسرد کن یخچال به دلیل خرابی ترموستات است.تعویض ترموستات بهترین گزینه برای راه اندازی مجدد آبسردکن است.

6.عدم برودت مطلوب یخچال:

خوب سرد نکردن یخچال به دلیل نقص ترموستات و یا کمپرسور یخچال است.درصورت معیوب بودن هر کدام از قطعه ها باید تعویض شود.این مشکل دلیل دیگری مانند تمام شدن گاز یخچال دارد.با تماس به تعمیرکار مجرب اقدام به شارژ گاز یخچال کنید.

7.خاموش و روشن شدن متوالی یخچال:

خرابی برد الکترونیکی، ترموستات و کمپرسور مهمترین دلایل این مشکل است.با بررسی و تعویض به موقع این قطعات از سوختن موتور یخچال جلوگیری کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال قندیل در مشهد

ویژگی تعمیرکار رسمی یخچال قندیل در مشهد

تنها تعمیرکار مجاز یخچال قندیل در مشهد کیان سرویس است که با سابقه چندین ساله در تعمیر و تعویض قطعات در تمامی ساعات شبانه روز با گارانتی 180 روزه قطعات (اصلی) با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان در محل شما حاضر شده و به بررسی عیوب یخچال می‌پردازد.شما می‌توانید از مشاوره رایگان این مجموعه کمک بگیرید.

بعضی از خدمات این مجموعه شامل گاز یخچال در محل، تعویض لاستیک در یخچال، تعویض فیلتر آب، تعمیر آبسردکن و رفع صداهای غیرعادی یخچال است.

☎پشتیبانی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل: 09156600162

نمایندگی تعمیر یخچال قندیل در مشهد

نکات مهم در افزایش طول عمر یخچال فریزر قندیل

با رعایت نکات زیر می‌توانید عمر مفید یخچال قندیل را افزایش دهید.

1.استفاده از محافظ برق

2.تمیز کردن به موقع لاستیک دور یخچال

3.برفک زدایی به موقع

4.تراز نمودن اصولی یخچال

5.رعایت فاصله 10 سانتی متری از دیوار

6.نگذاشتن غذاهای داغ داخل یخچال

7.قرار دادن یخچال در محیطی به دور از آفتاب ،گرما و رطوبت

 

✅ ما قبلا مقاله ای درباره نکات نگهداری منتشر کرده ایم که می‌تواند برای شما جذاب باشد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله نکات مهم نگهداری یخچال فریزر و ساید بای ساید را مطالعه کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال قندیل در مشهد

نحوه تعمیر یخچال در محل

وقتی یخچال خراب می‌شود امکان حمل و نقل آن وجود ندارد کیان سرویس بهترین خدمات را در محل شما ارائه می‌دهد.این خدمات شامل تعویض فیلتر آب، تعویض لاستیک در یخچال، شارژ مجدد گاز یخچال، تعمیر آبسردکن و رفع کدهای ارور یخچال است.

اگر دوست دارید درباره تعمیرات در خانه بدانید پیشنهاد میکنم مقاله تعمیر یخچال در محل را مطالعه کنید.

اشتراک گذاری :

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*